FİRMAMIZ HAKKINDA


Otantik Bilişim, 2008 yılında kurulmuş olmasına rağmen kurucu ortakları ve çalışan kadrosu ile birlikte, 1984'den bu yana edindiği tecrübe ve bilgi birikiminin gücünü barındırmaktadır. Firmamız uzun yıllar Logo, Netsis, Mikro Yazılım çözüm ortaklıkları yapmış, 2013 yılında SAP Business One Çözüm ortağı olmuştur. Bunun yanında firmamız firmalara özel yazılım hizmetleri de vermektedir.

Bir ERP projesinde proje yönetimi çok önemlidir. Tecrübelerimizin bize gösterdiği, bir projeyi kısa zamanda ve başarılı bir şekilde kullanılır hale dönüştürmek, birçok faktörün ve proje ekibinin uyumlu çalışması ile başarılabilir.

Otantik Bilişim olarak sahip olduğumuz bilgi birikimi yaptığımız projelerimizi başarıya ulaştırmıştır. Kadromuzda bu tecrübeye sahip bilgili ve tecrübeli bir danışman kadrosu vardır. Bu kadronun yapacağı proje, firmanızı istediğiniz sonuca götürecek tüm unsurları içermektedir. Otantik Bilişim olarak firmanızın yönetim ve üretim otomasyonu çalışmalarına, SAP Business One ERP çözümü ile katkıda bulunabiliriz. Otantik Bilişim olarak içinde olduğumuz projelerde müşterilerimize artı değer yaratacak bir çalışma anlayışını benimsemekteyiz. Bu çerçevede firmanızın ulaşmayı hedeflediği noktalara varması için her türlü desteği sunarız.

MİSYONUMUZ


Müşteri istekleri ve kalite hedeflerimiz doğrultusunda, müşterinin de beklentilerinin ötesinde değerler yaratarak sektöründe öncü ve lider kuruluş olmak.VİZYONUMUZ


Öncelikle Türkiye ve sonrasında Avrupa’nın Fırın otomasyon alanında en iyi ERP firması ve hizmet verdiğimiz diğer sektörlerde lider kuruluş olmak.KİLOMETRE TAŞLARIMIZ

Yukarı
Close

Log In

Enter Remind password

Type your e-mail address and we'll send you new password

Submit